Sık sorulan sorular

Sorularınızı cevaplayın

Bu bölümde müşterilerimizin web sitesi tasarımıyla ilgili sık sorulan sorulrın cevaplarını ulaşabilirsiniz.
Soruyu seçip , cevaplarını görüntüleyebilirsiniz.

1Sitemizin tasarımını emanet ettiğimiz şirketin özellikleri ne olmalı?
Bilmeniz gereken en önemli şey, bir site tasarlamanın mühendislik ve bilimsel bir süreç olduğudur. Ne yazık ki, bugünkü dünya teknoloji web site tasarımı pazarında, çoğu şirket bu alanda uzman ve teknik yeterliliği sahip olmayan şirketlerdir. Bir yazılım mühendisliği ve programlama sisteminin olmaması, bu sorunların en önemli nedenlerinden biri olabilir.
Bir web sitesi tasarım şirketi ile sözleşme imzalarken aşağıdaki noktalara dikkat edin :
İlk olarak, şirketin geçmişini ve özellikle de geçmiş müşterilerini araştırın . itibarından ve müşteri memnuniyetinden emin olun . Web sitesi tasarımı uzun vadeli bir süreçtir, müşteri tabanına ayak uyduramayan ve iyi müşteri destek hizmetlerinden yoksun olan bir şirket kesinlikle bir süre sonra web sitesi aktif olmayacak ve beklentileri doğrultusunda belirlediği hedeflere ulaşamayacaktır. Bugün web tasarım hizmetlerinde çok yaygın olan şeylerden biri, maalesef birçok şirketin mühendislik bilgisi eksikliği nedeniyle müşterilerine uygulayamadığı ve sonuç olarak müşterinin genellikle seçmesi gereken yabancı yazılımların kullanılmasıdır. Çok ucuz olan bazı şirketlerin hizmetleri genellikle bu kategoridedir.
Web tasarım şirketinizin en son site tasarım teknolojilerini ve kurumsal portalları kullanarak web sitenizi tasarlayıp uygulayabildiğinden ve ilgili standartları karşıladığından emin olun. Örneğin, bazı servis sağlayıcılar size sadece web sitenizin hangi kısmına sahip olmak istediğinizi sorar? Ama hiçbir şekilde size daha iyi bir teklif sunmuyorlar. Eğer güçlü bir web tasarım şirketi iseniz size en son tasarım standartları ile hedefe ulaşmak yardımcı olmalıdır. Bir müşteri olarak isteğinizi iyi biliyor olabilirsiniz, ancak bunu nasıl başaracağınızı bilmiyorsunuz.
Siteyi tasarladıktan sonra daima yüklenicinize ne yapması gerektiğini sorun. Şirket, arama motorlarına giriş ve kitlenize pazarlama diğer yolları da dahil olmak üzere çeşitli şekillerde web sitenizi sunabilmelidir. Tasarlanmış ancak ziyaretçisi veya kitlesi olmayan bir web sitesi kesinlikle değersizdir.
Son olarak, dikkate alınması gereken birçok faktör vardır. İyi bir site tasarımı sipariş etmeden önce lütfen seçiminize ve araştırmalarınıza çok dikkat edin, çünkü bunu başarmak işinizi dönüştürebilir. Web sitesi tasarımı küçük bir görev değildir.
Her gün internet işletmeler dünya pazarına giriyorlar , girmeden önce tüm yönlerin göz önünde bulundurulması gerekir.
2Nasıl en iyi web siteyi işlememiz için sahip olabiliriz ?
Ekibimiz sabırla ve dürüstçe size rehberlik edecek ve yardımcı olacaktır. Web Sitesi Tasarım ve Geliştirme Uzmanları; Web ve telefonla ve şirketinizin varlığında zevkinize ve isteklerinize uyacak şekilde farklı alanlarda birkaç web tasarım paketi tasarladık Bunun hakkında konuşacaklar.
Web sitesi sipariş süreci çok önemlidir çünkü resmi ve ticari kimlikleriniz olacaktır.
Unutmayın, web siteniz gelecekte modelimiz olacak, bu yüzden ideal, yaratıcı ve profesyonel bir web sitesi tasarlamak için elimizden geleni yapacağız.
3Nosanet site tasarım ekibi alan adı kaydı ve web barındırma hizmetleri sunuyor mu?
Evet Nosanet web tasarım ve geliştirme ekibinin kendisi, bu hizmetleri müşterilerimize sunan ve hem web tasarımını hem de etki alanı kaydını ve web barındırma hizmetlerini müşterilerimize rahat bir ortamda sağlayan özel sunuculara sahiptir. Nosanet hosting platformları sunuyoruz.
4Kimler veya hangi şirketler için bir web sitesine ihtiyaç duyar?
Hiç kimse, hiçbir şirket veya kuruluş kâr amacı gütmeyen amaçlarla yaratılmadığından, hepsinin iş türüyle ilgili bir web sitesine sahip olması gerektiği söylenebilir. Ürünlerini, hizmetlerini veya bilgilerini hedef kitleye sunmaya karar veren herkes veya şirketin bir web sitesine sahip olması gerekir.
5İşletmem için en iyi web sitesini nasıl edinebilirim?
Öncelikle site tasarımı için hedeflerinizi ve beklentilerinizi net olarak anlamalısınız. Doğru site tasarımının küçük bir işletmeyi büyütebileceği ve daha fazla müşteri görüşü çekebileceği ve sonuçta onları mal veya hizmet almaya yönlendirebileceği göz önünde bulundurulur. Çalışma alanınızda aktif olan web sitelerini analiz etmeli ve bilgi toplamalı , web sitenizde sunulacak her şeyi hazırlamalı ve daha sonra saygın bir web sitesi tasarım şirketi aracılığıyla şirketinize veya kuruluşunuzun sitesini onlara emanet etmelisiniz. Seçtiğiniz şirket saygın ve deneyimli bir yazılım geliştirme şirketi veya web tasarım ekibi veya şirket portalıysa, site tasarım sürecinin geri kalanını sizinle birlikte gerçekleştirecektir.
6Neden bir web siteye ihtiyacımız var ?
Günümüzde, teknoloji, genişlik, yaşam tarzı ve faaliyet derinliğindeki büyük ilerleme göz önüne alındığında, bireyler ve şirketler, cep telefonları veya tarayıcıları üzerinden internette arama yaparak istedikleri herhangi bir alanda istedikleri tüm hizmet ve ürünlere sahiptir. yeteneklerinizi arayan biri sizi bu şekilde tanıyabilir. Bu nedenle, mikro ve büyük iş adamlarının bir siteyle hizmetlerini ve ürünlerini kolayca sunup ve satılabilir.
7Bir site tasarlamanın maliyeti nedir?
Web sitesi tasarım maliyetleri genellikle şunları içerir:
Web sitenizin adı tarafından ziyaret edilen bir alan adını kaydetmenin maliyeti. Örneğin, www.nosanet.com
Web maliyeti ve web sayfalarını ve e-postaları tutar ve fiyat barındırma web hosting maliyeti gerekli alan miktarına ve kalitesine bağlıdır.
Kaliteli şirketler tarafından sağlanması gereken sitenin tasarım ve uygulama maliyetini ve projenin çeşitli bölümlerinin programlanmasını göz önünde bulundurun. Bu öğelere dikkat edilmemesi, işletmenizde onarılamaz hasara neden olabilir. Neyse ki, tüm bu özellikler Nisanet ekibi tarafından sağlanabilir.
8Web sitemi tasarlamak için hangi teknolojileri kullanıyorsunuz?
NossaNet web sitesi tasarım ekibi, web sitenizi tasarlamak için en iyi ve en güncel teknolojileri kullanmaya çalıştı. Bu teknolojilerden bazıları şunlardır:
1 - HTML5 Köprü Metni Biçimlendirme Dili Kullanma
2 - CSS3 biçimlendirme dilini ve güzel ve kullanıcı dostu efektlerini kullanımı
3 - Tüm dinamik siteleri tasarlamak için PHP programlama dilini kullanımı
4 - MVC mimarisini Larval çerçevesi altında kullanma
5 - Web sitenizin hızlı ve kapsamlı veri depolaması ve alınması için MYSQL, Mongo veritabanı kullanımı
6 - Çarpıcı ve etkileyici grafikler tasarlamak için Photoshop, Illustrator, CorelDraw gibi grafik yazılımlarını kullanma
7 - Efektler tasarlamak ve daha fazla istemci etkileşimi eklemek için Javascript ve jQuery istemci tarafı komut dosyası dillerini kullanma XML Genişletilebilir HTML İçerik Dilini Kullanma
8 - AJAX ve JSON teknolojisini kullanma
9. Linux sunucularını kullanma 10- Nginx, Apache ve Lightspeed web servislerini kullanma
9Web sitesi türleri nelerdir ve aralarındaki fark nedir?
Genellikle iki tür web sitesi vardır:
Statik Web Siteleri
Bu tür web sitelerinde, kullanıcılar web sitesinin yalnızca broşür veya çevrimiçi katalog gibi içeriğini görüntüleyebilir. Geçmişteki çoğu şirket genellikle bu tür web sitelerini sipariş eder, çünkü genellikle ürünleri, hizmetleri veya içerikleri sürekli değişmez veya web sitesini güncellemekle ilgilenmezler. Web sitesinin bazı bölümleri elbette ayrı bir ücret karşılığında güncellenebilir. Müşterilerinizin sizi daha iyi tanıması için yalnızca çevrimiçi olmak istiyorsanız bu tür web siteleri sipariş edebilirsiniz. Buna ek olarak, ucuz statik siteler arama motorlarında iyi bir yer sıralamada kazanmıyorlar.
Dinamik veya dinamik web siteleri
Statik sitelerin aksine, dinamik siteler web sitesi sahibi (işveren) tarafından yönetilir ve güncellenir. Bu güncelleme, sayfa ekleme ve düzenleme, siparişleri görüntüleme ve ürünleri yönetme ve aralarından seçim yapabileceğiniz diğer yüzlerce özelliği içerebilir. Kısacası, bu tür web siteleri yalnızca yeni bölümlerde sorun giderme ve yeni sipariş bölümleri için bizimle iletişime göçeceksiniz , çünkü her şeyi çevrimiçi olarak her yerde değiştirebilirsiniz. Mükemmel sıralama ve internette sınırsız sayıda sayfa olması bu web sitelerinin en büyük avantajlarından biridir.
10Web Sitesi Tasarımı daha Önemli veya SEO mu?
Web sitesi tasarımı ve SEO (arama motorları için web sitesi optimizasyonu) iki farklı kavramdır. Bir online iş başlatmak ve çevrimiçi hizmetler sunmak için önce kendinize web tasarımcılarından bir web sitesi açmasına istemenizdir ve bir web sitesi olduğunda daha yüksek arama motorlarında yer almak ve daha fazla müşteri çekmek için Web Geliştiricilerinden SEO Tekniklerile yardım alın.
Her ikisi de başarılı bir web sitesi tasarımı yapmak için iç içedir ve bir web sitesinin başarılı olması için gerçekten mükemmel bir birlikteliğe sahip olmanız gerekir. Bu arada, web tasarım ekibi ve SEO Web Sitesi Nosanet müşterilerin tamamen isteklerine ve ihtiyaçlarına göre hazırladığı pakette kaç dil çevrilmiş olarak müşterilerine sunmaya hazırdır.
Sipariş vermek va daha fazla bilgi almak için bizimle iletişim kısmında bize ulaşabilirsiniz.
11Gelecekte tasarladığınız bir site geliştirmem bana ne kadara mal olacak?
Bir web sitesi geliştirmenin maliyeti gereksinimlerin türüne, içeriğe ve teknik karmaşıklığa bağlıdır. Sonuç olarak internet iş (web sitesi geliştirme) geliştirmek ve genişletmek için maliyet yapmak sipariş ve ihtiyaçlarınıza bağlıdır.
12Web sitem nasıl güncellenir ve sitemi güncellemenin faydaları nelerdir?
Web sitenizi güncellemek verdiğiniz siparişe bağlıdır. Siparişiniz sayfaları ve içeriği dinamik olarak yönetiyorsa. Personelimizin siparişin teslim vereceği zamanda size verecek eğitim ile kendiniz güncelleyebilirsiniz.
Ancak siparişinizin bu kısmı statikse, sitenizi ücretli olarak güncelleyeceğiz. Ancak, web sitenizin türüne bağlıdır. Bugünün sanal dünyasında, sitenizi arama motorlarında sıralamak ve üst sıralarda yer almak çok önemlidir.Bu konuda size yardımcı olabilecek şeylerden biri site bilgilerinin doğru güncellenmesidir.
13Portal ve site arasındaki fark nedir?
Portal ve web sitesi arasında temel farklılıklar vardır. Bunlardan en önemlileri aşağıda özetlenmiştir:
Portal, veritabanına açılan bir kapıdır, başka bir deyişle portal her zaman bizi diğer sitelere veya portallara yönlendirir ve kendi içinde yalnızca bir gezgindir.
Bir web sitesi yalnızca bu sitede erişilebilen birçok bilgi içerebilir.
Bir web sitesinin veri aramak ve yönetmek için bir portalla aynı özelliklere sahip olması mümkündür, ancak önemli olan, verilerin genellikle veritabanının kendisinde bulunmasıdır. Portal genellikle herkese açık bilgi içeren içerik barındırır. Aynı portaldaki farklı kaynaklardan toplanan veriler genellikle birçok dağılım grafiğine sahiptir. Bu nedenle, birçok portal bu bilgileri kategorilere ayırmak için dizinler gibi araçlar içerir.
Öte yandan, bir web sitesine yerleştirilen veriler önce daha sınırlı kaynaklardan elde edilir, ikincisi, belirli bir konunun etrafına dağılmaz ve daha uzmanlaşır.
Portal kullanıcı merkezli bir sistemdir. Bu, tüm portal özelliklerinin farklı zevklere, ilgi alanlarına, yaşlara ve kategorilere sahip kullanıcıların ihtiyaçlarına göre uyarlandığı anlamına gelir. Çevrimiçi e-posta sohbet forumları gibi özellikler, kullanıcıları mümkün olan her şekilde portala davet etmekle ilgilidir.
Oysa bir web sitesi öznel veya konuya yönelik bir sistemdir. Her web sitesinin farklı kullanıcılar için özelliklere sahip olduğu doğrudur, ancak bir web sitesiyle çalışan bir kullanıcının web sitesinin konusuyla ilgili veya ilgili olması gerektiği akılda tutulmalıdır.
Portal ve web sitesi arasındaki farkın en önemli yönlerinden biri ekonomik yönüdür. Portallar genellikle para için inşa edilir. Çoğu portal paralarını reklam yoluyla kazanır.
14Nosanetin benim için tasarladığı site arama motorları için optimize edildi mi?
Evet, NOSANET ekibi tarafından geliştirilen ve uygulanan tüm site tasarım paketleri, proje konusuna bağlı olarak 3 ila 6 ay boyunca ücretsiz ilk desteğe sahip olacaktır.
15Site tasarımım ne kadar sürer?
Manuel olarak bir web sitesi oluşturmak tamamen projenin temasına ve sipariş ettiğiniz web sitesinin kapsamına bağlıdır. Sözleşme yaparken, projenin yürütme süresi sözleşme maddelerinden biri olacaktır. Tüm web tasarım ekibi güçleri büyük bir dikkatle ve site tasarım sözleşmesinin gerektirdiği süre içinde web sitenizi teslim etmekle yükümlüdür.
16Web sitesi tasarımım tamamlandığında, sitemde aylarca ücretsiz destek alabilir miyim?
Evet, NOSANET ekibi tarafından geliştirilen ve uygulanan tüm site tasarım paketleri, proje konusuna bağlı olarak 3 ila 6 ay boyunca ücretsiz ilk desteğe sahip olacaktır.

İletişim Formu

Başka sorularınız varsa bize bildirmekten memnuniyet duyarız